rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP !! Which is an appropriate and accurate explication of this passage? A) The speaker is forced to register to vote by her paren
What is the slope of the line on the graph?
solve for the variable: x+4<10x-15
What was the reason for the high number of chairs in John Adams home? A. Mr. Adams was a collector of furniture. B. It allowed for everyone to have a seat durin
Help ‍♀️ Me with these questions I don’t know if I’m right !
100 students plus at a rate 0.0 5 how many students in 3 years
Drag the tiles to the correct boxes to complete the pairs ,
describe the process by which abbysal plains are created
why is a sense of fulfillment important we can see purpose of our studies and jobs We can make a lot of money we will achieve higher social status it makes our
Somebody help me so I can give y’all some points