miguelturruela
miguelturruela miguelturruela
  • 25-02-2020
  • Mathematics
contestada

Please help me with this.

Please help me with this class=

Respuesta :

joemama42069911
joemama42069911 joemama42069911
  • 25-02-2020

Answer:

It would be $70.

Step-by-step explanation:

1) Multiply the length and how much the paper costs for each side of the box.

2) Add them up which gives how much it costs.

Ver imagen joemama42069911
Answer Link

Otras preguntas

What is one advantage that helped the North to win the Civil War? A. Better military leadership when the war began B. A warmer climate C. Mo
f (x)=(3x+7)^2 then f (1) =
A line passes through the point −10,9 and has a slope of 12 . Write an equation in slope-intercept form for this line.
What 2 things did george washington warn the nation of in his farewell address?
What is nearest tenth of 20.25?
8. The largest of the five so-called "civilized tribes" was the A. Seminole. B. Creek. C. Choctaw. D. Cherokee
choose the subject pronoun that the folowing word represents. Os A. nosotros
A random survey of 60 students show that 36 students use calculators for computation. What is the probability That's student chosen at random used a calculato
what is bark in plants
What is 4/5 equal to?