Christella20 Christella20
  • 21-05-2020
  • Mathematics
contestada

Jill bought 3 cookies and 2 cupcakes for $12.25. Kim bought 5 cookies and 1 cupcake for $14.00.

Respuesta :

VMA2cool4u
VMA2cool4u VMA2cool4u
  • 21-05-2020
Are you asking to find the difference?
Answer Link

Otras preguntas

brainly is becoming worse and worse. i went on winter vacation so i didn't need brainly and i came back and my 14,000 points were gone. I also upload questions
Elke lives 1/10 mile away from school. Haresh lives 2/3 mile away from school. How much close does elk live
Consider the reaction 4Fe + 30, - 2FeO, Round to 2 decimals for your response. If 540g of iron react with 400g of oxygen gas, which will be the limiting reactan
There are 4 planes and 1 crashes how many planes are left ?
Ellas todas las noches. A. se bañaría B. se bañarían C. bañarían D. le bañaban
healthcare organizations may use excluded individuals as independent contractors and vendors but can't hire them as employees: true or false
The frame for a garage roof is shown below. How long is each of the top pieces? Round to the nearest tenth.
Which statement best explains how deforestation affects organisms? It increases the amount of carbon dioxide in the air, enhancing global warming. It reduces th
2. Which type of electrical energy generation do you feel has: a. the most important advantage? b. the greatest disadvantage?
write a divison equation that represents the question: how many 3/8 are in 5/4. more specific answer thanks