rosemaryvc32 rosemaryvc32
  • 21-11-2020
  • Mathematics
contestada

Calculate the unit rate (price per box) $12 for 5 boxes

Respuesta :

helpme2437 helpme2437
  • 21-11-2020
I think the Awnser is 2.40$ I’m not sure
Answer Link

Otras preguntas

Pyrenees mountains border Spain and this European country starts with F
What is the difference between preterite and imperfect and the past progressive and present progressive?
Water on each side of a divide flows in...
Rio grande river separates what Texas city from Mexico starts with E
What is a major city in Alaska that starts with F
Rio grande river separates what Texas city from Mexico starts with E
How do you think the world was created?
Which statement illustrates the distributive property? Please help
What is 36 percent as a decimal?
What is 36 percent as a decimal?