Cybzi
Cybzi Cybzi
  • 24-10-2016
  • Computers and Technology
contestada

How do you make Thumbnails and outros on Youtube for free?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-10-2016
find a website on your mobile device and try to make one like iMovie or something like that :)
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 16-12-2020

Answer:

I think you can go on editing apps and then upload

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the nuclear charge of an atom with a mass of 23 and an atomic number of 11?
Why did Congress pass the National Defense Act and the Naval Construction Act in 1916?
Write and equation ( and maybe solve) please!At the Shine AutoWash, a car wash costs $8.00, and nearby gasoline is selling for $1.369 per litre. Terri has $49.7
Devon is trying to find the unit price on a 6-pack of drinks on sale for $2.99.His sister says each drink would cost just over $2.00. Is she correct ,And how do
how did capitalism fuel industrialization and economic growth
.135 repeating as a fraction
What difficulties did the patriots face at the valley forge
What fraction of $1.00 is $0.40?
Question 1. Which ratio is not equal to 49/21? (Points : 1)              7/10       7/3       98/42       245/105Question 2. Solve: . (Points : 1)         4
a computer costs $849.75 and the hard drive is 61.3 of the total cost. What is a reasonable estimate for the cost of the hard drive?"