anthonyt64
anthonyt64 anthonyt64
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help with this one

need help with this one class=

Respuesta :

hazenesteban979
hazenesteban979 hazenesteban979
  • 24-03-2021

Answer:

The cost is $4.23

Step-by-step explanation:

Add $2.15 plus 0.69 plus $1.39 and you will get your anwser.

Answer Link

Otras preguntas

Who is credited for using his wealth to build up the steel industry
In the diagram, GH bisects FGI. A. Solve for x and find m FGH. B. Find m HGI. C.find m FGI. A. X=_(simplify your answer)
Mrs Richmond bought some apples and pears in the ratio 2:5. An apple costs 30 cents. A pear costs 15 cents mire than an apple. How much did mrs richmond pay for
social meda making us mote narcissistic (selfish)? Explain your stance. Back with evidence, if possible Torovide a multi-sentence response
Which lists all of the y-intercepts of the graphed function? 0 (0, -3) (-1,0) and (3, 0) (0, -1) and (0,3) (-1,0), (3, 0), and (0, -3) -5 -4 -3 -2 1 1 2 4 $ 0
Which choice best describes the relationship Spanish colonists had with Native Americans?
please help ASAP !!! I have no clue how to do this !!!​
Pls help! I’m not very smart so please explain it to me!
A company wants to decrease their energy use by 16%. If their electric bill is currently $1,900 a month, what will their bill be if they are successful? Round y
If you graph your data and they form a straight line, x and y have a(n) ____ relationship options: A: Additive B: Multiplicative C: inverse D: Linear