lexihhh7877 lexihhh7877
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

A store sells apples and oranges. Apples cost 2. 0

Respuesta :

kayleec9345211
kayleec9345211 kayleec9345211
  • 26-04-2022

Answer:

An apple costs $2? lol thats crazy

Answer Link

Otras preguntas

The map above shows the expansion of the Greek Empire. Which statement best describes the Greeks during the 4th century BC? A. Greek expansion was stopped by
Nancy has a home-based business making and selling scented soaps. She intially spent $55 to purchase soap-making equipment, and the materials for each kilogram
What impact did the geography of New England have on the farming communities? The poor soil of New England could only support small farms. New England had man
What does a lymph node of scid patient look like?
List three signs that could make you think that a chemical reaction was taking place.
Lower rates of pregnancy have been observed among teens who have
What is the name of structures that are similar in related organisms?
MIDSUMMER'S NIGHT DREAM PLEASE HELP Shakespeare often gives the audience information that some characters do not have. How does Shakespeare increase the tension
To create programmable individual personalities which can later be triggered when needed.
Look at this prism and its net. Rectangular prism with length labeled 9 meters, width labeled 6 meters, and height labeled 15 meters. Net of the same recta