Seudónimo Seudónimo
  • 23-02-2017
  • Mathematics
contestada





How many pounds of oranges cost $12? Show your work.

Respuesta :

trishinada63
trishinada63 trishinada63
  • 23-02-2017
Is this question lacking information? Because we don't know how much one pound costs.
Answer Link

Otras preguntas

How many clauses are in this sentence? We went to the store on Friday with my parents.
What is the equation of the line that includes the points (1,6) and (2,8)?
Mia used 1/7 of an ounce of nuts to make 1/5 of a cake. How many ounces of nuts are needed to make a whole cake?
what is the meaning of ph
What are the main causes of WWII? In your opinion which is most important and why?
why was the coal strike of 1902 successful?
A restaurant offered cooking classes on 24 of the 30 days in November. What decimal is equivalent to the fraction of days in November that classes were offered
• Identify four possible ways that personal identification information can be used.
The point (4,3.5) is the maximum of the profit function. A.Explain what the point (4,3.5) represents in terms of the context of the graph. The function shown de
help quick plzzz!!!! What is the quotient of 3/5 = 1/10? Solve using the number line and then select your answer on the next slide